Zestaw piknikowy dla 4 osób marki Stella to idealne rozwiązanie na grillowanie w plenerze. W skład zestawu wchodzą białe, plastikowe talerze, a także przezroczyste kubki, widelce oraz noże. Po skończonym biesiadowaniu zużyte naczynia wystarczy wyrzucić do kosza.
Ciepłe dni już na dobre zagościły za naszymi oknami. Dla wielu z nas to najwyższy czas, aby rozpocząć grillowanie na łonie przyrody. Niejednokrotnie pewnie zastanawialiśmy się, na czym będziemy spożywać przygotowane potrawy. Ciężko jest przecież zabrać ze sobą na wycieczkę naczynia, które znajdują się w naszych domach. Wszystkim tym, którzy stykają się z tym problemem swoją pomoc oferuje firma Stella Pack, posiadająca w swojej ofercie zestaw piknikowy.
Zestaw piknikowy został przygotowany dla 4 osób. W jego skład wchodzą białe, plastikowe talerze, a także przezroczyste kubki, widelce oraz noże. Wszystkie te produkty zostały wykonane najwyższej jakości surowców. Cały zestaw został spakowany w wygodne foliowe opakowanie, które bez problemu zmieści się do każdego kosza, czy też plecaka.
Zestaw piknikowy marki Stella przypadnie do gustu również tym wszystkim, którzy nie przepadają za zmywaniem po zakończonym grillowaniu. Zużyte naczynia wystarczy po prostu wyrzucić do kosza na śmieci.
Sugerowana cena detaliczna zestawu piknikowego: 4,90zł