Zaufaj specjalistom od PR-u

Cumulus PR to spółka zajmująca się profesjonalną obsługą public relations, doradztwem i komunikowaniem w biznesie. Jesteśmy największą agencją public relations we wschodniej Polsce.

Cumulus PR Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Cumulus. Dzięki współpracy z pozostałymi podmiotami, wchodzącymi w skład Grupy, może szybko, bardziej kompleksowo i optymalnie pod względem finansowym realizować zlecenia z obszaru komunikacji marketingowej.

Oferta dla Twojej firmy

Oferujemy kompleksowe i długofalowe rozwiązania, które zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów w taki sposób, by maksymalizować korzyści płynące z zaplanowanych działań komunikacyjnych.

Przejdź do oferty →

Nasze doświadczenie

Cumulus PR Sp. z o.o. istnieje w formie spółki prawa handlowego od 9 lat, jednak czerpie część doświadczeń z zakresu komunikacji w biznesie oraz marketingu od istniejącej od 1998 roku Grupy Cumulus.

Obecnie agencja Cumulus PR Sp. z o.o. ma na swoim koncie realizację kampanii PR dla średnich i dużych firm zarówno z Polski, jak i z zagranicy, w tym z Włoch, Rumunii oraz Litwy.

Nasza agencja obsługiwała spółki z wielu sektorów gospodarki, dzięki czemu jesteśmy bogaci w doświadczenia PR-owe z różnych branż. Teraz najlepsze pomysły możemy wcielać w nowe, kreatywne kampanie, tworząc nową jakość i nowe synergie.

Wszyscy pracownicy Cumulus PR to fachowcy i eksperci posiadający nie tylko praktyczne doświadczenie, lecz także zawodowe przygotowanie do pracy w PR udokumentowane m.in. dyplomami szkół wyższych.

Jan Matysik, prezes zarządu Cumulus PR Sp. z o.o. pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, największej organizacji branżowej w Polsce skupiającej profesjonalistów PR, rzeczników prasowych oraz naukowców zajmujących się tematyką public relations.

Chcesz zadać pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do naszych specjalistów.

Strona kontaktowa →